Пошук
Про компанію

Про компанію

HZPC - компанія, що володіє більш ніж 100-річним досвідом в селекції і розмноженні картоплі. Високопродуктивні сорти, бездоганна якість насіння, надійність поставок, професійне агрономічний супровід, індивідуальний підхід до кожного споживача зумовлюють високу популярність сортів HZPC у всьому світі.

HZPC є лідером світового ринку в галузі селекції та насінництва картоплі. Щорічно фермери HZPC вирощують понад 700 000 тон насіннєвої картоплі на площі 17 тис. Гектарів.

Носії 100-літніх традицій, селекціонери HZPC, знаходяться в постійному науковому пошуку і забезпечують щорічне поповнення світового сортименту картоплі новими високоякісними сортами. На сьогоднішній день компанія може запропонувати близько 80 сортів, які гарантують відмінні продуктивність і якість в різних грунтово-кліматичних умовах.

Експортуючи картопля в більш ніж 70 країн світу, HZPC розуміє важливість створення сортів, придатних для вирощування в складних кліматичних умовах і досягла в цьому значних успіхів. Саме тому сорти компанії надзвичайно поширені в країнах Південної Європи, Середземномор'я, Африки та Центральної Азії.

Сучасний дослідницький центр компанії, розташований в м Метславір, надає можливість проводити якісну роботу в області генетики, вивчення стійкості до захворювань і шкідників, придатності сортів для переробки, зберігання і т.п. Значні фінансові інвестиції в ці та інші дослідження забезпечують HZPC лідерські позиції в селекції і розведенні картоплі.

HZPC має потужний виробничий департамент, завданням якого є вивчення технології вирощування кожного сорту. Слідство цієї роботи - практична та вичерпна інформація, яка згодом надається всім виробникам, які працюють з сортами компанії.

Працюючи в усьому світі, HZPC поставляє свою продукцію через різноманітні канали дистрибуції (дочірні предпрятия, представників, імпортерів і посередників). В Україні компанію представляє ТОВ «HZPC Ukraine».