Пошук
Картопля

SOLANTENNA - багатофункціональний електронний датчик

SolAntenna це багатофункціональна електронна бульба яка  проводить збір інформації з навколишнього середовища протягом всього періоду вирощування картоплі в режимі реального часу. Датчик SolAntenna має розмір і форму бульби і висаджується разом з посадковою картоплею. В подальшому даний пристрій збирає і передає на сервер в режимі реального часу інформацію про температуру і вологість грунту, концентрацію СО2, а також інформацію про механічні пошкодження при збиранні  та її подальшому транспортуванні і сортуванні.  Таким чином SolAntenna використовується на будь-якому етапі виробництва картоплі.

В полі

Багатофункціональний пристрій SolAntennaпосаджений разом з насінням картоплі буде надавати показники протягом всього періоду вегетації. Ці показники зможуть повідомити вас про потребу в застосуванні добрив або зрошення.

Протягом збирання

Датчик SolAntenna може бути зібраний разом з врожаєм для вимірювання рівня фізичних пошкоджень протягом усього процесу збирання. Вимірювання покажуть, де саме Ви можете виявити причину пошкодження. Інформація про це є надзвичайно важливою, адже травмовані бульби вразливі для грибкових та бактеріальних захворювань.

При транспортуванні та зберіганні

Датчик SolAntenna поміщається разом з бульбами  в насип або контейнер в сховищі. Протягом зберігання він буде показувати рівень температури і СО2 більш точно ніж традиційні сенсори.

SolAntenna це не просто пристрій по збору даних, Ви також може отримувати і передавати інформацію в режимі реального часу, або з використанням технології Bluetooth. Дані автоматично завантажуються і можуть бути переглянуті за допомогою порталу Solentum та відповідного програмного забезпечення. Таким чином, Ви можете не тільки переглядати історію попередніх даних але і виявити  інформацію щодо перевищення граничних лімітів.

SOLANTENNA - багатофункціональний електронний датчик

Одна з останніх розробок Solentum - іноваційного підрозділу HZPC Holland B.V.

Завдяки даному пристрою Ви завжди матимете чітку і об’єктивну інформацію, щодо умов навколишнього середовища, в якому росте і збирається Ваша картопля.